Avis pour Veronique aesthetic practice
Благодаря Ви 🩵
Благодарим ви за вашия позитивен отзив! Радваме се, че останахте доволни от визитата си при нас. 🩵
Благодарим ви за отличната оценка! Радваме се, че останахте доволни от нашето обслужване. Очакваме ви отново при нас!
Благодарим ви за позитивния отзив! Радваме се, че останахте доволни от услугите на нашата клиника. Винаги сме тук, за да ви предложим професионално обслужване и най-добрите естетични процедури. 🩵
Благодарим ви за високата оценка! Радваме се, че останахте доволни от нашите услуги. очакваме ви отново при нас!
Благодарим ви, че избрахте Вероник Естетик! Радваме се, че останахте доволни и се надяваме да ви посрещнем отново скоро!
Благодарим ви за високата оценка! Радваме се, че останахте доволни от нашите услуги и сме тук за Вас.
Прекрасна обстановка и обслужване. С радост ще се върна отново.
Прекрасни! Както всеки път, уютно, отлично отношение на Вероника и чудесни процедури!
Изключителен професионализъм и отношение. Вероника създава усещане за комфорт, обяснява всяка стъпка от процедурата и с какво благоприятства тя. Салонът е изключително чист, спретнат и уютен. Силно препоръчвам да си подарите тази грижа за себе си!
Изключително внимание и деликатност. Никакво зачервяване след процедурата. Невероятен професионализам.
Идеалната рехабилитация за травмирано рамо, безболезнена терапия, възстаноявяване и бърз ефект. Перфетна за забързаното ни ежедневие